Sklepy specjalistyczne

OFERTA WIN CODZIENNYCH & PREMIUM

Wieloletnie doświadczenie, setki degustacji branżowych oraz regularne wyjazdy na największe na świecie targi winiarskie do Dusseldorfu, Werony oraz Ciudad Real zaowocowało niezwykle ciekawą selekcją win zarówno ze Starego Kontynentu, jak i „Nowego Świata”.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na dopracowanie oferty pod kątem posiadania win z zarówno najważniejszych apelacji i regionów winiarskich świata, jak i tych dopiero odkrywanych i z czasem docenianych przez naszych zadowolonych klientów.

Wszystkie te wina łączy jednak jedna zasada – selekcjonując etykiety do naszej oferty zawsze kierowaliśmy się ideą świetnej relacji jakości do ceny, mając na uwadze także – choć to nie najważniejsze – walory estetyczne butelek.

A więc… na zdrowie!

JAK DZIAŁAMY?

Niesłychanie ważnym segmentem naszej działalności jest współpraca i wsparcie sklepów specjalistycznych w szerzeniu kultury picia wina w Polsce.

Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, oferujemy profesjonalną i terminową obsługę oraz system rabatów wspierający sprzedaż naszych win w Państwa winotekach.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!