Restauracje / hotele / winiarnie

OFERTA WIN CODZIENNYCH & PREMIUM

Wieloletnie doświadczenie, setki degustacji branżowych oraz regularne wyjazdy na największe na świecie targi winiarskie do Dusseldorfu, Werony oraz Ciudad Real zaowocowało niezwykle ciekawą selekcją win zarówno ze Starego Kontynentu, jak i „Nowego Świata”.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na dopracowanie oferty pod kątem posiadania win z zarówno najważniejszych apelacji i regionów winiarskich świata, jak i tych dopiero odkrywanych i z czasem docenianych przez naszych zadowolonych klientów.

Wszystkie te wina łączy jednak jedna zasada – selekcjonując etykiety do naszej oferty zawsze kierowaliśmy się ideą świetnej relacji jakości do ceny, mając na uwadze także – choć to nie najważniejsze – walory estetyczne butelek.

A więc… na zdrowie!

WINA BANKIETOWE

Nasza współpraca z winiarzami z całego świata zaowocowała stworzeniem oferty win bankietowych.

Wina te są z reguły charakterologicznie neutralne, czyli łatwo-pijalne, posiadają niedużą kwasowość oraz niewielką ilość cukru resztkowego, co sprawia że smakują one szerokiemu spektrum odbiorców, tj. zarówno osobom nie mającym na co dzień styczności z winem, ale i docenią je również Ci, którzy w winach się lubują. Wina te cechuje również doskonała relacja jakości do ceny.

A więc… na zdrowie!

JAK DZIAŁAMY?

Nadrzędną ideą naszej działalności jest wsparcie restauratorów / hotelarzy na płaszczyźnie profesjonalnej obsługi winiarskiej. Dlatego dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, przygotowaliśmy świetną ofertę zrzucającą z głowy restauratora myślenie o kwestii terminowych dostaw win, profesjonalnej karty winiarskiej, fachowej obsługi klientów przez przeszkolony personel, odpowiednich temperatur i kieliszków w jakich powinno podawać się wino klientom restauracji.

Krótko mówiąc decydując się na współpracę z naszą firmą, będziecie mieć Państwo zapewnione:

  • Wykonanie projektu oraz wydruk kart win korespondujących z głównym menu, w uzgodnionej ilości i formie.
  • Szkolenie dla pracowników w zakresie wiedzy o winie oraz sztuki jego podawania.
  • Dobranie win do potraw serwowanych przez restaurację.
  • Dostarczenie profesjonalnego szkła (kieliszki do win białych, czerwonych oraz musujących).
  • Dostarczenie chłodziarki winiarskiej lub drewnianego stojaka do ekspozycji win.
  • Dostarczenie akcesoriów winiarskich, takich jak korkociągi, termometry, fartuchy itp.
  • Dostarczenie standów stolikowych (opcjonalnie).
  • Organizowanie okresowych promocji na wina w zależności od sezonu.

Zapraszamy do współpracy!